SUPA24
Остало
Остало
Остало
349 950 €
(2 397 € / м²)
Распродаја
2
2+
146 м²
Calle Gades, Manilva

спаваћа соба2
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

349,950€ 2 BED GROUND FLOOR APARTMENT WALKING DISTANCE TO THE BEACH!

This beautifully presented ground floor apartment offers the perfect combination...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратТерасаТротоарКухињски апаратиМашина за прање вешаБојлерОтворени животни просторТуш кабинаОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 81дана
Ажурирано: 66дана

Локалитети

Calle Gades, Manilva
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Enova Estates S.L.

Björn Ingbrant, Enova Estates SL

Слични огласи

Слично у иностранству