Листа понуда
36
36
36
259 000 €
(2 421 € / м²)
Распродаја
3
1
107 м²
CALLE GERMANES TORRELL, Malgrat de Mar
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
107 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartment For sell in Malgrat De Mar in Barcelona
SAFTI presenta este fabuloso piso totalmente reformado situado en el semi centro de Malgrat de Mar...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Лифт
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
91дана
Ажурирано:
91дана
Пријави оглас
Локалитети
CALLE GERMANES TORRELL, Malgrat de Mar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Fran VIANA QUERO
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES