SUPA24
310 000 €
(3 875 € / м²)
Распродаја
3
1
80 м²
Calle Martínez Maldonado, Málaga

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Recently renovated apartment, almost new, with top quality materials with three very bright bedrooms, one bathroom, on the second floor. The area is c...

Друго
Старост понуде: 475дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Calle Martínez Maldonado, Málaga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Pisos de Málaga Real Estate

Pisos de Málaga Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству