SUPA24
Остало
Остало
Остало
505 000 €
(5 739 € / м²)
Распродаја
2
1
88 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спаваћа соба2
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаДа

Опис

Úžasný apartmán s výhledem na moře v Marbelle East - investiční a životní příležitost

Tato jedinečná nemovitost se nachází v prestižní budově Marbell...

Ненамештено
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Puente de la Esperanza, Málaga

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству