SUPA24
Остало
Остало
Остало
699 000 €
(3 778 € / м²)
Распродаја
4
1
185 м²
Puente de la Esperanza, Málaga

спаваћа соба4
равно185 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Fantastické 4 ložnice apartement s panoramatickým výhledem na moře a hory, velmi soukromé mnoho zařízení, jako je sauna posilovna 24 zabezpečení a rec...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Puente de la Esperanza, Málaga

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству