SUPA24
Остало
Остало
Остало
545 000 €
(3 759 € / м²)
Распродаја
4
1
145 м²
Calle Marbella, Málaga

спаваћа соба4
равно145 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Okouzlující byt s velkým potenciálem v centru Marbelly.
Tento prostorný byt k rekonstrukci se nachází v jedné z nejexkluzivnějších a nejvyhledávanější...

Ненамештено
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 33дана

Локалитети

Calle Marbella, Málaga

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству