SUPA24
Остало
Остало
Остало
465 000 €
(2 076 € / м²)
Распродаја
5
1
224 м²
Calle Manilva, Málaga

спаваћа соба5
равно224 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаДа

Опис

Na prodej je úžasný dvoupatrový penthouse, který nabízí světlý a útulný prostor kombinující luxus a pohodlí. Byt nabízí 3 prostorné ložnice, ideální p...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледПриродно светлоНакон реконструкције

Ненамештено
Старост понуде: 133дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Manilva, Málaga

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству