SUPA24
Остало
Остало
Остало
614 000 €
(7 772 € / м²)
Распродаја
3
1
79 м²
Calle Fuengirola, Málaga

спаваћа соба3
равно79 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Nádherný byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami ve středním patře s terasou s výhledem do dvora v nově postaveném moderním komplexu v centru živé Fuengirol...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 136дана
Ажурирано: 34дана

Локалитети

Calle Fuengirola, Málaga

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству