Листа понуда
26
26
26
605 000 €
(4 088 € / м²)
Распродаја
4
1
148 м²
Puente de la Esperanza, Málaga
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
148 м²
купатила
Преведи на Енглески
Exkluzivní luxusní byt v centru Malagy - Calle Carretería
Objevte tento velkolepý byt, který se nachází v jedné z nejelegantnějších částí historickéh...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
139дана
Ажурирано:
28дана