SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 590 000 €
(14 534 € / м²)
Распродаја
3
2+
247 м²
Calle de Santa Brígida, Madrid

спаваћа соба3
равно247 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exclusive apartment for sale in the Justicia neighbourhood , within the city limits of Madrid, located in one of the most sought-after areas. The prop...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Природно светлоНакон реконструкцијеНамештен

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Calle de Santa Brígida, Madrid
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Lucas Fox Madrid

Слични огласи

Слично у иностранству