SUPA24
Кухиња; кухињски апарати, модерни стил, реновиран, природно светло
Тоалет; модерни стил, реновиран, природно светло
Гардероба; плочице
649 000 €
(17 541 € / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Calle de Hermosilla, Madrid

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Century 21 presents this 51 m² (5,000 sq ft) apartment, located on the fourth floor of a classic 1928 building in the residential area of Fuente del B...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 66дана

Локалитети

Calle de Hermosilla, Madrid
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Gallery

Слични огласи

Слично у иностранству