Листа понуда
43
43
43
2 230 000 €
(13 938 € / м²)
Распродаја
3
1
160 м²
Calle José Picón, Madrid
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
160 м²
купатила
Преведи на Енглески
نقدم هذه الشقة الفريدة من نوعها مع 4 شرفات تطل على الشارع، مع مساحة لركن السيارات وغرفة تخزين في أحد أكثر الأحياء المرغوبة في مدريد.
تقع في باريو د...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Гаража
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Одвојена кухиња
Високи плафони
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
104дана
Ажурирано:
104дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle José Picón, Madrid
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.