SUPA24
Дневна соба; дрвени под, природно светло, модерни стил, високи плафони
Дневна соба
Дневна соба
1 899 000 €
(9 689 € / м²)
Распродаја
3
2+
196 м²
CALLE DIEGO DE LEON, Madrid

спаваћа соба3
равно196 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

From Coldwell Banker Unique, we present this exceptional property, located in the prestigious neighbourhood of Lista, Madrid, is available for those l...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 137дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

CALLE DIEGO DE LEON, Madrid
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Coldwell Banker Unique Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству