SUPA24
Остало
Остало
Остало
269 000 €
(2 587 € / м²)
Распродаја
2
2+
104 м²
Los Alcázares

спаваћа соба2
равно104 м²
купатила2+
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2–4 Bedroom Sea View Apartments in a Golf Resort in Los Alcázares
These modern apartments are located in Los Alcázares on the Costa Cálida, within the...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 241дана
Ажурирано: 33дана

Локалитети

Los Alcázares
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству