Листа понуда
44
44
44
233 000 €
(2 913 € / м²)
Распродаја
2
1
80 м²
AVENIDA LLORET DE DALT, Lloret de Mar
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
80 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartment For sell in Lloret De Mar in Girona
¡Oportunidad única en Lloret de Mar! SE VENDE PISO O SE VALORA LA OPCIÓN DE ALQUILER CON OPCIÓN A COMP...
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
89дана
Ажурирано:
89дана
Пријави оглас
Локалитети
AVENIDA LLORET DE DALT, Lloret de Mar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Cristhian ORTIZ PAREDES
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES