SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
441 500 €
(5 075 € / м²)
Распродаја
4
2+
87 м²
Camí de la Serreta, la Nucia

спаваћа соба4
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق من غرفتي نوم و3 غرف نوم مع تراسات واسعة في لا نوسيا أليكانتي
تقع هذه الشقق في لا نوسيا، وهي منطقة معروفة على نطاق واسع بجودة الحياة المرتفعة وارتب...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПриродно светлоОтворени животни просторКухињски апаратиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 147дана
Ажурирано: 117дана

Локалитети

Camí de la Serreta, la Nucia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству