Листа понуда
20
20
20
299 000 €
(2 431 € / м²)
Распродаја
3
2+
123 м²
AVENIDA MADRID (DE), Jaén
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
123 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Piso de 3 dormitorios en el corazón de Jaén.
Características:
- Hall con armario empotrado.
- Gran salón comedor.
- 3 amplios dormitorio.
- 2 baños...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
AVENIDA MADRID (DE), Jaén
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.