SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
222 000 €
(3 524 € / м²)
Распродаја
2
1
63 м²
Granadilla de Abona

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Helles Penthouse-Apartment in Los Abrigos zu verkaufen, in einem ruhigen und gepflegten Gebäude.~~Das Apartment bietet 57 m2 Wohnfläche sowie einen 6 ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Granadilla de Abona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tenercasa Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству