SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
375 000 €
(2 679 € / м²)
Распродаја
4
2+
140 м²
Camino de Ronda, Granada

спаваћа соба4
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover your dream home in this stunning 4-bedroom, 2-bathroom luxury property located in the heart of Granada, Andalucía. Priced at 375,000, this sp...

Друго
Старост понуде: 136дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Camino de Ronda, Granada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Avanza

Слични огласи

Слично у иностранству