SUPA24
Остало
Остало
Остало
440 000 €
(4 314 € / м²)
Распродаја
4
1
102 м²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantastický, prostorný a slunný byt na prodej ve Fuengirole, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Původně čtyřpokojový byt byl zrekonstruován na ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКухињски апаратиБезбедност

Ненамештено
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству