SUPA24
Остало
Остало
Остало
359 000 €
(3 819 € / м²)
Распродаја
2
2+
94 м²
Calle Badajoz, Fuengirola

спаваћа соба2
равно94 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NEW ON THE MARKET Presenting our new listing at Residencial Lomas de Los Pacos Phase I. This wonderful apartment built on a spacious 94 sq meters, off...

Друго
Старост понуде: 59дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Calle Badajoz, Fuengirola
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству