SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
440 000 €
(3 964 € / м²)
Распродаја
3
1
111 м²
N-340, Fuengirola

спаваћа соба3
равно111 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bright 3-Bedroom Apartment 3 Minutes from the Beach – FuengirolaSpacious 111 m2 apartment located on the 3rd floor in Avda. de las Gaviotas, Fuengirol...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

N-340, Fuengirola
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Keller Williams Marbella

Слични огласи

Слично у иностранству