SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
466 000 €
(4 017 € / м²)
Распродаја
3
2+
116 м²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

спаваћа соба3
равно116 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Moderne 3-Schlafzimmer-Wohnung in einer exklusiven Wohnanlage mit Meerblick in Finestrat~~Erstklassige Lage in Finestrat nahe Benidorm~Entdecken Sie e...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторКухињски апаратиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

sundream properties

Слични огласи

Слично у иностранству