SUPA24
Остало
Остало
Остало
389 900 €
(2 392 € / м²)
Распродаја
2
2+
163 м²
Carrer d'Oliva, Finestrat

спаваћа соба2
равно163 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the charming town of Finestrat, this residential complex offers a variety of housing options including apartments, ground-floor units, and ...

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Carrer d'Oliva, Finestrat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству