SUPA24
Остало
Остало
Остало
369 000 €
(4 920 € / м²)
Распродаја
2
2+
75 м²
CAMI VELL D'ALACANT, Finestrat

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Newly Built Ground Floor Apartment with South-Facing Terrace (Year of Construction 2021) - Well-Positioned and PeacefulWelcome to this beautiful groun...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 55дана

Локалитети

CAMI VELL D'ALACANT, Finestrat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству