SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
329 900 €
(3 749 € / м²)
Распродаја
3
2+
88 м²
Carrer Illa Mallorca, Finestrat

спаваћа соба3
равно88 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق أنيقة من غرفتين في فينيسترات أليكانتي
استمتع بالحياة العصرية في فينيسترات، التي تقع بين الجبال والبحر الأبيض المتوسط. إنه مكان مثالي لامتلاك منزل ...

Друго
Старост понуде: 297дана
Ажурирано: 48дана

Локалитети

Carrer Illa Mallorca, Finestrat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству