SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 500 000 €
(8 824 € / м²)
Распродаја
3
2+
170 м²
Estepona

спаваћа соба3
равно170 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Set within a sought-after front line beach complex in Estepona, this elegant middle-floor apartment offers a harmonious blend of comfort and style. Th...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Слични огласи

Слично у иностранству