SUPA24
Остало
Остало
Остало
835 000 €
(4 639 € / м²)
Распродаја
3
2+
180 м²
Camino de Cortes, Estepona

спаваћа соба3
равно180 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A truly exceptional property where contemporary design, privacy, and natural light come together to create a unique living experience on the Costa del...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледКаминНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Camino de Cortes, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales

Слични огласи

Слично у иностранству