Листа понуда
43
43
43
500 000 €
(4 348 € / м²)
Распродаја
3
2+
115 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
115 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Erdgeschosswohnung, Estepona, Costa del Sol.
3 Schlafzimmer, 3 Badezimmer, Gebaut 115 m², Terrasse 80 m², Garten/Grundstück 175 m².
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.