SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 044 000 €
(7 850 € / м²)
Распродаја
3
2+
133 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно133 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 3 Bathrooms, Built 133 m2, Terrace 56 m2. Setting : Beachfront, Close To Sea, Urbanisatio...

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству