SUPA24
Остало
Остало
Остало
359 000 €
(3 590 € / м²)
Распродаја
2
2+
100 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

BEAUTIFUL AND VERY BRIGHT PENTHOUSE WITH MOUNTAIN AND GOLF . We present this fantastic penthouse, an excellent new opportunity on the market that stan...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству