SUPA24
Остало
Остало
Остало
495 000 €
(2 260 € / м²)
Распродаја
2
2+
219 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно219 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover refined modern Mediterranean living in this stunning, brand-new ground-floor apartment located in the exclusive Aranya development in Estepon...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству