SUPA24
Остало
Остало
Остало
999 000 €
(7 929 € / м²)
Распродаја
3
2+
126 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to a stunning property that celebrates the spirit of the Costa del Sol. This luxury brand new penthouse in Atalaya Emotion, Estepona, feature...

Друго
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству