Листа понуда
14
14
14
440 000 €
(4 400 € / м²)
Распродаја
2
2+
100 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
100 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
VANIAN GARDENS, SELWO Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 100 m2, Terrace 20 m2, Garden/Plot 25 m2. Settin...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
59дана
Ажурирано:
23дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.