SUPA24
Остало
Остало
Остало
399 900 €
(3 999 € / м²)
Распродаја
2
2+
100 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantastic ground floor apartment with private garden. It has 2 large bedrooms with fitted wardrobes, 2 full bathrooms, equipped kitchen and laundry ro...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству