SUPA24
Остало
Остало
Остало
514 000 €
(5 977 € / м²)
Распродаја
2
2+
86 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excellent ground floor corner apartment with a good layout in a recently built complex. The property has two bedrooms and two bathrooms, a living room...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству