Листа понуда
20
20
20
297 000 €
(2 605 € / м²)
Распродаја
2
2+
114 м²
Túnel de Corominas, Estepona
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
114 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Spacious Ground Floor Apartment with Exclusive Garden Use – Valle Romano Golf, Estepona €297,000 | Long-term rental option: €1,450/month furnished (av...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
57дана
Ажурирано:
26дана
Пријави оглас
Локалитети
Túnel de Corominas, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.