SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 650 000 €
(19 925 € / м²)
Распродаја
3
2+
133 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно133 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A three-bedroom penthouse located in one of Estepona’s most prestigious frontline beach developments, offering uninterrupted Mediterranean views and c...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству