SUPA24
Остало
Остало
Остало
450 000 €
(5 844 € / м²)
Распродаја
2
2+
77 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment is located in the sought-after Villa Borghese urbanisation in Estepona, perfectly positioned frontline to ...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству