SUPA24
Остало
Остало
Остало
580 000 €
(5 686 € / м²)
Распродаја
2
2+
102 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба2
равно102 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMPORTANT: This is a RESALE UNIT. In one of the best new complexes in Estepona Town. Brand new Estepona apartment, which is under construction but can...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству