SUPA24
Остало
Остало
Остало
330 000 €
(2 661 € / м²)
Распродаја
3
2+
124 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Amazing opportunity to buy a large older apartment in the centre, literally the heart of Estepona in Malaga, known as the Number 1 place to live a hap...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству