SUPA24
Остало
Остало
Остало
475 000 €
(5 000 € / м²)
Распродаја
3
1
95 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming country property with pool and garden for sale in Estepona – just 10 minutes from the beach Truly has it all. Enjoy privacy and a natural set...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству