SUPA24
Остало
Остало
Остало
540 000 €
(3 750 € / м²)
Распродаја
2
2+
144 м²
Calle de los Arcos, Estepona

спаваћа соба2
равно144 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located within the sought-after gated community of Miradores del Sol, this attractive property enjoys a prime position in Cancelada, just minutes from...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Calle de los Arcos, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству