SUPA24
Остало
Остало
Остало
725 000 €
(4 966 € / м²)
Распродаја
3
2+
146 м²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

спаваћа соба3
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

First buyers have first choice! The complex offers 70 properties divided into 2- and 3-bedroom apartments spread across 7 different blocks, some with ...

Друго
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству