Листа понуда
15
15
15
300 000 €
(2 400 € / м²)
Распродаја
3
1
125 м²
CALLE CALVARIO, Estepona
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
125 м²
купатила
Flat For sell in Estepona in Málaga
Se vende piso muy amplio en luminoso, en el centro de Estepona. Apartamento de mas de 100m2,
Se compone de un...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
115дана
Ажурирано:
94дана
Пријави оглас
Локалитети
CALLE CALVARIO, Estepona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
CSPISOS
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES