SUPA24
Остало
Остало
Остало
470 000 €
(3 983 € / м²)
Распродаја
3
2+
118 м²
CALLE NEPTUNO, el Verger

спаваћа соба3
равно118 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in the charming town of El Verger, this residential complex offers a selection of 57 homes, including apartments and penthouses. Designed for ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

CALLE NEPTUNO, el Verger
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству