SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
455 000 €
(4 740 € / м²)
Распродаја
1
1
96 м²
Avinguda Santa Eulària des Riu, Eivissa

спаваћа соба1
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This charming 1 bedroom, 1 bathroom ground floor apartment in Marina Botafoc is the perfect oasis for those looking to enjoy the beauty of the Mediter...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторТерасаПогледНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 490дана
Ажурирано: 490дана

Локалитети

Avinguda Santa Eulària des Riu, Eivissa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nova Vila II

Слични огласи

Слично у иностранству