SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
480 000 €
(8 276 € / м²)
Распродаја
2
1
58 м²
Avinguda de la Pau, Eivissa

спаваћа соба2
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fully renovated 2-bedroom apartment for sale in Ibiza Port, located on the second floor of a refurbished building with lift access. Positioned on a pe...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avinguda de la Pau, Eivissa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Lucas Fox Ibiza

Слични огласи

Слично у иностранству