Листа понуда
6
6
6
80 000 €
(1 270 € / м²)
Распродаја
2
1
63 м²
Calle Puente, Écija
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
63 м²
купатила
Преведи на Енглески
¡¡¡ATENCIÓN¡¡¡ ¡¡SE VENDE PISO EN LA ZONA DEL PUENTE¡¡
Impresionante piso en Venta en Écija
¡Descubre este magnífico piso que combina comodidad, e...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Puente, Écija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.