SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
39 000 €
(433 € / м²)
Распродаја
3
1
90 м²
Calle Rey Ordoño I, Coria

спаваћа соба3
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Piso en venta situado en el centro de Coria. Ubicación privilegiada, cerca de parques, farmacias, gimnasios.
Es ideal para familias, debido a su ampli...

Друго
Старост понуде: 491дана
Ажурирано: 491дана

Локалитети

Calle Rey Ordoño I, Coria
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Ceres

Слични огласи

Слично у иностранству